ثبت نام | ورود به سايت
  مشاوره دستگاه حضور و غیاب سایت کارت فینگر  
   

سیستم کنترل دسترسی

سیستم کنترل دسترسی ، سیستمی می باشد که جایگزین قفل و کلید مکانیکی شده است و به صورت الکترونیکی دسترسی افراد به قسمتهای مختلف را با یکی از روشهای رمز ، کارت RFID ، اثرانگشت و یا تشخیص چهره کنترل می نماید.

از سیستمهای کنترل دسترسی Access Control به منظور بالا بردن ضریب امنیت و کنترل دسترسی افراد در شرکتها ، سازمانها ، فروشگاه ها و اماکن خاص استفاده می گردد. این سیستمها می توانند با استفاده از رمز ، کارت RFID ، اثرانگشت و یا تشخیص چهره سطح دسترسی افراد به بخشهای خاص را کنترل نمایند. بعضی از این سیستمها می توانند محدودیتهایی مانند دسترسی درساعات خاصی از روز ، دسترسی در روزهای خاص ، ترکیب دسترسی و .. را اعمال نمایند. ادامه مطلب

   دربازکن CF2500:

 
 این دربازکن از انواع دربازکن های کارتی و رمزی می باشد.

   دربازکن CF5000:

 

این دربازکن از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا برخوردار است که علاوه بر 2 دوربین تشخیص چهره و  سنسور اثر انگشت قوی از کارتخوان بدون تماس نیز برخوردار است که می توان برای افراد از هر کدام به دلخواه استفاده کرد .

  

   دربازکن CF380:

 

این دستگاه دربازکن دارای نمایشگربوده و همچنین امکانات ویژه مربوط به کنترل تردد و زمانبندی اینکه چه کسانی در چه زمانی امکان باز کردن در را دارند دارا می باشد. این دستگاه اثر انگشت را با سرعت بالا تشخیص داده و با پیغام فارسی ثبت تردد را علان می کند و عکس پرسنل را که در حافظه خود ذخیره دارد، بر روی نمایشگر رنگی که دارای کیفیتی بالاست، نشان می دهد . و همزمان یک عکس هم از شخص می گیرد. نصب آن آسان، پشتیبانی آن راحت و کارایی آن فوق العاده بوده و این دستگاه با توجه به امکانات متنوع و کارامد آن، جهت سازمانها و شرکتها اکیدا پیشنهاد می گردد از دیگر امکانات آن امکان ثبت حضور و غیاب نیز وجود دارد

  

گیت کنترل تردد:

 

استفاده کردن از گیت کنترل تردد موجب کنترل صحیح و دقیق رفت و آمدهای کارکنان یا ارباب رجوع در سازمانها بزرگ و کوچک می شود. گیت های کنترل تردد کاربری های متفاوت با توجه به نیاز سازمان را دارا می باشند. همچنین این گیت ها قابلیت اتصال به دستگاههای مختلف کارتی، اثر انگشتی و تشخیص چهره و هر دستگاه دیگری که قابلیت باز کردن گیت را داشته باشد، را دارا هستند.

می توان گیت ها را به نرم افزارهای مختلف متصل نمود.مانند نرم افزار حضور و غیاب، باشگاهی، کنترل مراجعین و .... این امکان موجب می شود که بتوان صلاحیت ورود شخص درخواست کننده را از بانک اطلاعاتی بررسی نمود و پاسخ مناسب به کاربر داده شود.

گیت کنترل تردد

     ویژگیها:

 
ولتاژ ورودی 220 ولت
ولتاژ خروجی 12 و 24 ولت
دمای محیط عملیاتی 15- تا 60+ درجه سانتیگراد
رطوبت مجاز محیط عملیاتی کمتر از 90 درصد
حداکثر پهنای ورودی 70 سانتی‌متر
سرعت تردد در دقیقه 40 تا 50 نفر در دقیقه
پورت ارتباطی RS232, RS485,RJ45
جنس بدنه استیل 2 میلی‌متری
آزاد کردن اتوماتیک اهرم ها در زمان قطع برق  
اتصال به سیستم حضور و غیاب  
اتصال به سیستم باشگاهی  
امکان استفاده دوطرفه  

 
گیت کنترل تردد

گیت کنترل تردد سیستمی برای کنترل نمودن افراد در زمان تردد می باشد و گیت کنترل تردد در جاهایی که محدودیت از جهت وسایل همراه دارند کاربرد دارد.

گیت کنترل تردد رفت و آمد ماشین ها و افراد و یا اشیا را کنترل می نماید و از یک کابینت فلزی که داخل آن تجهیزات الکترونیکی و نرم افزاری جا داده شده است تشکیل شده است.

انواع گیت کنترل تردد

  • گیت کنترل تردد شیشه ای
  • گیت کنترل تردد میله ای (سه شاخه )
  • گیت کنترل تردد باله ای
  • گیت کنترل تردد نفر رو
  • گیت کنترل تردد گردان
  • گیت کنترل تردد تمام قد
  • گیت کنترل تردد نوری

گیت کنترل تردد شیشه ای  دارای مکانیزم الکترونیکی می باشد که در مکان هایی که تردد در آنها زیاد می باشد مناسب است.و این گیت کنترل تردد در اماکن شلوغ مانند فرودگاه ها و مراکز تجاری و .. به کار برده می شود.این گیت کنترل تردد دارای بدنه فلزی و گیت شیشه ای می باشد و مناسب برای ایستگاه های مترو و قطار و .. می باشد.

گیت کنترل تردد میله ای (سه شاخه ) دارای مکانیزم قوی و حرکت میله ها بدون صدا می باشد و برای مکان هایی فضا بسته مناسب می باشد.و دارای قیمت ارزان هستند و این باعث استفاده زیاد از این نوع گیت کنترل تردد شده است.و برای دوام بیشتر از جنس فلز می باشند.

گیت کنترل تردد باله ای  با هدف ایجاد کردن مسیر ویژه (تشریفاتی ) به کار می رود.

گیت کنترل تردد نفر رو دارای تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی در کنار هم می باشند .

گیت کنترل تردد گردان  در مکان هایی که نیاز به امنیت بالایی ندارند و رفت و آمد در آنها کم ایت استفاده می شود و جلوه خاص  به محیط می دهد.

گیت کنترل تردد تمام قد برای ورود و خروج یک نفر در هر دوره چرخش می باشد و برای مکان هایی با امنیت بالا بسیار مناسب می باشند.

گیت کنترل تردد نوری با دریافت سیگنال از سیستم کنترل اجازه رفت و آمد را صادر می کند و آنها را ثبت می نماید و برای ثبت کردن آمار مناسب می باشد.

مزایای گیت کنترل تردد

-          یکی از مزایای مهم گیت کنترل تردد امنیت بالای آن می باشد .و این امنیت موجب محبوبیت آن گردیده است.

-          استفاده کردن از کارت های هوشمند در گیت کنترل تردد.

-          سرعت بالای تردد گیت کنترل تردد

-          به کاربردن گیت کنترل تردد آسان می باشد.

-          آمارگیری افراد هنگام عبور و مرور.

-          مدیریت آسان در مجموعه به وسیله گیت کنترل تردد

-          گزارش آنلاین ورود و خروج

 

اجزای تشکیل دهنده گیت کنترل تردد

-          یکی از انواع گیت کنترل تردد که در بالا گفته شد.

-          یک از انواع کارت خوان.

-          کارت تردد

-          مجموعه نرم افزاری

Skip Navigation Links